Ana Sayfa | Öğretmen Seminer Konuları | Proje Hazırlama Teknikleri

Proje Hazırlama Teknikleri
Reklamlarproje ve proje yönetiminin temel kavramlarıproje_1.pptproje geliştirmede sistem yaklaşımıproje_2.pptyazılım sistemleri.Yazılım geliştirme modelleriproje_3.pptproje yönetimiproje_4.pptproje yöneticisi.Rolü ve sorumluluklarıproje_5.pptinsan kaynakları yönetimiproje_6.pptproje yönetiminde programlamaproje_7.pptproje ve girişim zamanlarının hesaplanmasıproje_7.pptYazılımın maliyetinin hesaplanmasıproje_8.pptBütçe ve değerproje_9.pptProje izlenimi ve Denetimiproje_10.pptKaynak Dağılımıproje_11.ppt

Konu Linki: Proje Hazırlama Teknikleri Seminer Çalışması (2012 Haziran)-Proje Hazırlama Teknikleri Seminer Çalışması (2012 Haziran)

http://www.erguven.netBenzer Yazılar;<=

=>


Bu Sayfada Öğretmen Seminer Konuları kategorisi altında, Proje Hazırlama Teknikleri yazısı bulunmaktadır. Ulaşmak istediğiniz Proje Hazırlama Teknikleri değilse sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Web Sitemiz Sınavlara hazırlanan arkadaşlara rehberlik etmesi niyetiyle hazırlanmıştır. Amacımız öğrenci ve öğretmenlerimizin hızlı bir şekilde doğru bilgiye ulaşmasını sağlamak.
Site İçeriğimizin çok geniş olmasından dolayı, her ne kadar dikkat etmek istesekte telif haklarıyla ilgili dikkatimizden kaçan noktalar olabilir. Bu konudaki mesajlarınızı soru-telif-haklari@hotmail.com adresine iletmeniz durumunda en kısa zamanda gereken işlem yapılacaktır. Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz. www.sorubankasi.gen.tr Site Yönetimi