Hakkımızda

Web sitemizi eğitim camiasına katkı olması amacıyla hazırladık. Sitemizde kaynakları indirmek için herhangi bir üyelik istenmemektedir. Üyeliğe ihtiyaç olduğunu düşünmüyoruz, herkes özgürce girip istediği bilgiyi indirsin diye….

Sitemiz henüz yeni olduğu için , düzenlenme çalışmaları hızla devam etmektedir.

Yorum ve düşünceleriniz bizim için önemlidir.
www.sorubankasi.gen.tr
Sitemizde bulunan yazı, soru ve dosyaların; bazısı bizden, bazıları siz sevgili ziyaretçilerimizden, bazıları soru kitaplarından, bazıları da diğer sitelerden yani internet arşivinden derlenerek eklenmiştir.

Destekte bulunan tüm arkadaşlara ve internet arşivine teşekkürler ;)

Sitemizde yer alan dosya ve içeriklerin telif hakları dosya ve içerik gönderenlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır Telif hakkına sahip olan dosyaları lütfen soru-telif-haklari@hotmail.com mail adresinden bize bildiriniz. Dosya 72 saat içerisnde siteden kaldırılır.


Web Sitemiz Sınavlara hazırlanan arkadaşlara rehberlik etmesi niyetiyle hazırlanmıştır. Amacımız öğrenci ve öğretmenlerimizin hızlı bir şekilde doğru bilgiye ulaşmasını sağlamak.
Site İçeriğimizin çok geniş olmasından dolayı, her ne kadar dikkat etmek istesekte telif haklarıyla ilgili dikkatimizden kaçan noktalar olabilir. Bu konudaki mesajlarınızı soru-telif-haklari@hotmail.com adresine iletmeniz durumunda en kısa zamanda gereken işlem yapılacaktır. Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz. www.sorubankasi.gen.tr Site Yönetimi