Ana Sayfa | Genel Konular | FEM dershanesi İLK ADIM sınavı sonuçları açıklanmıştır.

FEM dershanesi İLK ADIM sınavı sonuçları açıklanmıştır.
Reklamlar26-27 Aralık Tarihli İlk Adım Sınavı değerlendirme yapılmıştır. 1 Ocak Cuma günü itibariyle sınava girdiğiniz şubeden netlerinizi 2 Ocak Cumartesi gününden sonra kişiye özel YGS-LYS rehberliğiniz ile detaylı İlk Adım karnenizi şubelerimizden alabilirsiniz. Ayrıca İlk Adım sonuçları internetten de öğrenebilirsiniz.
Dershanemiz öğrencisi olmayan sınava katılan adayların sonuç bilgileri de şubelerimize gönderilmektedir. Ayrıca bu öğrenciler sonuçlarını aday numarası ile internetten de öğrenebilmektedirler.
**
Şubeden direk adınız ve soyadınız ile sonucunuzu öğrenebilirsiniz.
İnternetten öğrenebilmek için:
www.fem.com.tr adresinde Sınavlar bölümün altında Sınav Göster bölümünde ilgili menülerden İlk Adım sınavınızı (STS) seçip 9 haneli aday numaranızı girerseniz netlerinizin ve puanınızı barındıran karnenizi görebilirsiniz.
İnternetten sadece netlerinizi öğrenebilirsiniz.Sıralamanızı, derecenizi ve (hak kazanmış iseniz) indirim oranızı sadece sınava girdiğiniz şubemizden öğrenebilirsiniz.

31.12.2009Kaynak : Fem dershanesi


Benzer Yazılar;<=

=>


Bu Sayfada Genel Konular kategorisi altında, FEM dershanesi İLK ADIM sınavı sonuçları açıklanmıştır. yazısı bulunmaktadır. Ulaşmak istediğiniz FEM dershanesi İLK ADIM sınavı sonuçları açıklanmıştır. değilse sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Web Sitemiz Sınavlara hazırlanan arkadaşlara rehberlik etmesi niyetiyle hazırlanmıştır. Amacımız öğrenci ve öğretmenlerimizin hızlı bir şekilde doğru bilgiye ulaşmasını sağlamak.
Site İçeriğimizin çok geniş olmasından dolayı, her ne kadar dikkat etmek istesekte telif haklarıyla ilgili dikkatimizden kaçan noktalar olabilir. Bu konudaki mesajlarınızı soru-telif-haklari@hotmail.com adresine iletmeniz durumunda en kısa zamanda gereken işlem yapılacaktır. Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz. www.sorubankasi.gen.tr Site Yönetimi