Ana Sayfa | Öğretmen Seminer Konuları | Eğitim Öğretimde Çevre İmkanlarının Kullanılması

Eğitim Öğretimde Çevre İmkanlarının Kullanılması




Reklamlar



Eğitim Öğretimde Çevre İmkanlarının Kullanılması  ile okulun eğitim öğretime hazırlanması öngörülmektedir.

 

Konu ile ilgili mevzuat maddeleri:

 

Müdür, görev, yetki ve sorumlulukları bölümünde;

 

ç) Okul veya kurumun derslik, bilişim teknolojisi sınıfı, laboratuvar, atölye, kütüphane, araç ve gereci ile diğer tesisleri eğitim ve öğretime hazır bulundurur. Bunlardan imkânlar ölçüsünde diğer okul veya kurumlar ile çevrenin de yararlanmasını sağlar. Diğer okul veya kurum ve çevre imkânlarından da yararlanılması için gerekli tedbirleri alır.

 

ğ) Okul veya kurum ve çevre imkânlarının değerlendirilerek, yapılacak deney, proje, gezi ve gözlemlerin planlanması,

Konu Linki: Eğitim Öğretimde Çevre İmkanlarının Kullanılması Seminer Çalışması (2012 Haziran)-Eğitim Öğretimde Çevre İmkanlarının Kullanılması Seminer Çalışması (2012 Haziran)

http://www.erguven.net

 



Benzer Yazılar;



<=

=>


Bu Sayfada Öğretmen Seminer Konuları kategorisi altında, Eğitim Öğretimde Çevre İmkanlarının Kullanılması yazısı bulunmaktadır. Ulaşmak istediğiniz Eğitim Öğretimde Çevre İmkanlarının Kullanılması değilse sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Web Sitemiz Sınavlara hazırlanan arkadaşlara rehberlik etmesi niyetiyle hazırlanmıştır. Amacımız öğrenci ve öğretmenlerimizin hızlı bir şekilde doğru bilgiye ulaşmasını sağlamak.
Site İçeriğimizin çok geniş olmasından dolayı, her ne kadar dikkat etmek istesekte telif haklarıyla ilgili dikkatimizden kaçan noktalar olabilir. Bu konudaki mesajlarınızı soru-telif-haklari@hotmail.com adresine iletmeniz durumunda en kısa zamanda gereken işlem yapılacaktır. Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz. www.sorubankasi.gen.tr Site Yönetimi