Ana Sayfa | Puan Hesaplama | ALES Puan Hesaplama Sistemi

ALES Puan Hesaplama Sistemi
ReklamlarDaha önce yapılan ales sınavlarını baz alarak puan hesaplama programı yapan siteler mevcut. Aşağıda bu sitelerin linklerini bulabilirsiniz.

Kutucuklara tahmini beklediğiniz doğru ve yanlış cevaplarını yazıp hesapla diyorsunuz.

NOT: Verilen puanlar tamamen tahmini puanlardır. Her sene sınavın zorluğuna göre standart sapmalar değişiyor, bu nedenle tap puanınızı bulmanız imkansızdır. Size vereceğimiz sitelerden tahmini puanlarınızı öğrenebilirsinizBenzer Yazılar;<=

=>


Bu Sayfada Puan Hesaplama kategorisi altında, ALES Puan Hesaplama Sistemi yazısı bulunmaktadır. Ulaşmak istediğiniz ALES Puan Hesaplama Sistemi değilse sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Web Sitemiz Sınavlara hazırlanan arkadaşlara rehberlik etmesi niyetiyle hazırlanmıştır. Amacımız öğrenci ve öğretmenlerimizin hızlı bir şekilde doğru bilgiye ulaşmasını sağlamak.
Site İçeriğimizin çok geniş olmasından dolayı, her ne kadar dikkat etmek istesekte telif haklarıyla ilgili dikkatimizden kaçan noktalar olabilir. Bu konudaki mesajlarınızı soru-telif-haklari@hotmail.com adresine iletmeniz durumunda en kısa zamanda gereken işlem yapılacaktır. Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz. www.sorubankasi.gen.tr Site Yönetimi