Ana Sayfa | 8. Sınıf Yazılı Soruları | 8. Sınıf

8. Sınıf
Reklamlar8. sınıf öğrencileri ve öğretmenleri için hazırlanmış mühtiş bir arşiv. Sitemizden kolay bir şekilde indirebileceğiniz bu kaynaklar MEB’ in arşivinden alınmıştır. SBS hazırlanan öğrenciler için güzel bir kaynak olacağını düşünüyoruz.

Tüm Öğrencilerimize başarılar dileriz.

İyi Çalışmalar…

Tam 1091 Adet Sbs hazırlık amacıyla hazırlanmış 8. sınıf öğrencileri için türkçe test soruları. Türkçe konusunda güzel bir arşiv.

Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

908 Soru – 8. Sınıf SBS Hazırlık Sosyal Bilgiler Soru Bankası

908 adet sosyal bilgiler sorusu. Tamamı test olarak word ortamında hazırlanmış. İndirip üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

tüm öğrenciler başarılar dileriz.

838 Soru – 8. Sınıf SBS Hazırlık Matematik Soru Bankası

Sbs Hazırlıkta Matematiğin önemi vazgeçilmez, geri plana atılamaz bir değere sahip. Matematik sorununu büyük ölçüde hallededebilecek sbs hazırlıkta yanıbaşınızdan ayıramayacağınız 838 Matematik test sorusu. Word ‘ de hazırlanmış.

İyi Çalışmalar…

133 Soru – 8. Sınıf SBS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası

8. sınıf müfredatına uygun 133 din kültürü ve ahlak bilgisi sorusu. İyi Çalışmalar.

1000 Soru – 8. Sınıf SBS Fen ve Teknoloji Soru Bankası

8. Sınıf öğrencileri ve öğretmenleri için hazırlanmış birbirinden güzel 1000 soru.

Tüm öğrencilere başarılar dilerizhttp://www.sorubankasi.gen.trBenzer Yazılar;<=

=>


Bu Sayfada 8. Sınıf Yazılı Soruları kategorisi altında, 8. Sınıf yazısı bulunmaktadır. Ulaşmak istediğiniz 8. Sınıf değilse sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Web Sitemiz Sınavlara hazırlanan arkadaşlara rehberlik etmesi niyetiyle hazırlanmıştır. Amacımız öğrenci ve öğretmenlerimizin hızlı bir şekilde doğru bilgiye ulaşmasını sağlamak.
Site İçeriğimizin çok geniş olmasından dolayı, her ne kadar dikkat etmek istesekte telif haklarıyla ilgili dikkatimizden kaçan noktalar olabilir. Bu konudaki mesajlarınızı soru-telif-haklari@hotmail.com adresine iletmeniz durumunda en kısa zamanda gereken işlem yapılacaktır. Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz. www.sorubankasi.gen.tr Site Yönetimi